sarpas.com alan adı altında hizmet veren Sarpaş, kullanımınız, ziyaretiniz ve Sarpaş’a üyeliğiniz Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikası’ndaki koşullara tabiidir.

Sarpaş’i kullanarak, ziyaret ederek, üye olarak ve Sarpaş’da yer alan formları doldurarak, Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikası’nı kabul etmiş sayılıyorsunuz.

Sarpaş’ı kullanmak ve Sarpaş’ı ziyaret etmek için üye olmanız zorunlu değildir. Ancak Sarpaş’ın sunacağı bazı özel içerik, ürün ve hizmetlerden yararlanmak için Sarpaş’a üye olmanız gerekebilir. Sarpaş’a üye olarak vermiş olduğunuz bilgilerinizde yer alan ad, soyad, e-posta adresi vb. bilgilerinize erişim sağlanılmasına izin vermiş sayılıyorsunuz.

Sarpaş üyeliğinden istediğiniz zaman bize bildirerek ayrılabilirsiniz. Üyelikten ayrıldıktan sonra üyelik hesabınızı yeniden aktif hale getiremezsiniz.

Sarpaş’in herhangi bir sebep göstermeksizin üyeliğinize son verme, üyeliğinizi süreli veya süresiz olarak askıya alma, üyelik hesabınızdaki bilgileri silme yetkisi olduğunu kabul etmiş sayılıyorsunuz. Üyelik hesabınızda kayıtlı bilgilerin ve hesap şifrenizin güvenliği sizin sorumluluğunuzdadır. Hesap şifrenizin üçüncü kişiler tarafından ele geçirilmesi ve üçüncü kişiler tarafından hukuka aykırı içerik sağlanması ve Sarpaş üzerinde içeriklere yorum yazması dahil olmak üzere her türlü kötü niyetli kullanım sizin sorumluluğunuzdadır.

Sarpaş’ı ziyaret ederken ve kullanırken Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikası’na, tarafımızdan yayınlanan ve yayınlanacak olan diğer her türlü kullanım koşulu ve politika ile Türkiye Cumhuriyeti mevzuatına uygun davranmalı, diğer kullanıcı ve üyelerin Sarpaş’ı kullanmasını engelleyecek ya da zorlaştıracak veya veritabanları ya da sunucuları bozacak veya işlemez hale getirecek eylemlerde bulunmamalısınız.

Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikası’na aykırı hareket etmeniz, Sarpaş’ı kullanırken ya da Sarpaş’a üye olurken verdiğiniz bilgilerin hatalı veya gerçeğe aykırı olması, Sarpaş’a kötü niyetli şekilde kullanmanız veya Sarpaş’ın gerekli görmesi halinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin Sarpaş’ı kullanmanızı engelleyebilir veya üyeliğinizi sona erdirebiliriz. Bu eylemleriniz karşısında ayrıca hukuki yollara başvurma hakkımız saklıdır.

Sarpaş’da yer alan reklamlara veya tanıtım postalarımıza üçüncü kişilere ait internet sitelerine ilişkin bilgi ve linkleri dahil edebiliriz. Bu linklere tıklayarak diğer internet sitelerine girmeniz halinde, söz konusu internet siteleri ya da bu internet sitelerinin uygulamaları kontrolümüz altında olmadığından yaptığınız veya yapacağınız işlemlerden sizin sorumlu olduğunuza dikkat çekmek isteriz.

Sarpaş’ın virüs ve zararlı içerik barındırmaması için azami gayret sarf etmekle birlikte teknik sorunlar yaşamanız veya diğer nedenlerle cihazlarınıza virüs geçmesi veya herhangi bir zarara uğramanız halinde, cihazlarınız veya programlarınızın hasar görmesinden ve uğrayacağınız diğer zararlardan dolayı sorumluluğumuz bulunmamaktadır. Bu zararlara uğramamak için gerekli önlemleri almanızı öneriyoruz.

Sebebinin ne olduğuna bakılmaksızın yaşanabilecek herhangi bir veri kaybı durumunda, sorumluluğumuz bulunmamaktadır. Kaybolan verilerin yeniden girilmesi sizin sorumluluğunuzdur. Bu sebeple; verilerinizi korumak üzere kendi önlemlerinizi almanızı öneriyoruz.

Sarpaş’daki ürün ve hizmetlerin yapısını size önceden bildirmeksizin dilediğimiz zaman değiştirebilir, geçici veya kalıcı olarak sonlandırabiliriz. Sarpaş’da yer alan içerik, hizmet, imkân ve diğer unsurların yayınının devamlılık arz etmesine önem gösteriyoruz. Ancak yayının ve/veya Sarpaş üzerinden sunulan hizmetlerin kesintisiz olacağına dair garanti vermiyoruz.